App / Etkinlikler

indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016

image005indir.com bir kez daha Silikon Vadisi’ne gitme şansı sunuyor!

Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan “” katılım süreci nihayet başladı.

Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören yarışmaya, 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama marketlerde yayınlanan uygulamalar katılabiliyor.

Yarışma birincisini “Silikon Vadisi”ne gönderen indir.com, düzenlediği “Mobil Uygulama yarışması” ile katılımcılara kendi geliştirdikleri uygulamaları daha geniş bir kitleye tanıtma şansı sunuyor. Ayrıca finale kalarak ilk 3’e giren yarışmacı birbirinden değerli ödüllerin sahibi oluyor.

indir.com Bu Yıl 2 Yarışma ve 2 Etkinlik Düzenliyor!

2014 ve 2015 yılında düzenlenen ve üçüncüsü merakla beklenen “indir.com Mobil Uygulama Yarışması” bu yıl yeniliklerle geliyor.

Bu yıl herkesin katılımına açık olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması’na ek olarak, sadece Üniversitelilerin katılabileceği, “Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması” da düzenleniyor. Üstelik bu yarışmanın ödül töreni, kazanan öğrencinin öğrenim gördüğü Üniversite’de gerçekleşecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında yapılacak ve tüm öğrenciler davetli olacak.

Detaylı bilgi için “Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması” şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

7’den 70’e bireysel veya üç kişilik ekiplerden oluşan herkesin katılımına açık olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” ödül töreni ise; 14 Mayıs 2016 tarihinde, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde, bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında yapılacak.

Detaylı bilgi için “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

KESİNLEŞEN ÖDÜLLER:

Aşağıda yer alan ödüller kesinleşen ödüllerdir. Diğer ödüllerin neler olacağı ilerleyen günlerde indir.com tarafından duyurulacaktır.

Birinci; 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam.

İkinci; Antalya’da 1 hafta tatil, indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üçüncü; Antalya’da 3 gün tatil, indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üniversitelilere Özel Ödül; yarışmanın birincisine verilecek olan değerli ödüllere ek olarak, sadece “Üniversiteliler İçin Mobil Uygulama Yarışması” kazananına, Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü veriliyor.

Canın ne istiyorsa yaz..

Your email address will not be published. Required fields are marked *